karapürçek sürücü kursu

7/24 Hizmetinizdeyiz

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Sılam sürücü Kursu Ankara Karapürçek te hizmet vermektedir.Sizden aldığımız güç ile milli, manevi ve kişisel değerlere saygı vizyonu ile size kaliteli hizmet vermekten onur duyarız.

Sürücü kurslarına yeni bir soluk getirmek amaçlı olarak kurulmuş olan, Sılam Sürücü Kursu gösterdiği mutlak kalite anlayışıyla yıllar içinde farkındalığını göstermiş ve tamamen kurumsal bir marka halini almıştır. Uzman eğitimci kadrosunu teknoloji ile birleştirerek gerçek anlamda güvenli sürücüler yetiştirerek Ankara geneline hızla yayılmayı hedeflemektedir. Değişen eğitim anlayışı ve sınav sistemine uygun eğitim modelini takip ederek adaylara başarılı olmaları yönünde en doğru yöntemleri sunmaktadır.

Sılam Sürücü Kursu her yıl yenilenen araç filosuyla hizmet verirken, hizmetini gelecek yıllarda Türkiye geneline yayarak daha fazla kişiye ulaşma hedefine doğru yol almaktadır. Online eğitim dokümanları ile kurs dışında tekrar ve deneme yapma olanakları da sunan Sılam Sürücü Kursu, düzenlediği promosyonlar ile adaylar arasında rekabeti öne çıkarmakta ve başarı odaklı olarak hediyeler sunmaktadır. Böylelikle de eğitim alanında ne gibi bir ayrıcalık doğurduğunu da gözler önüne sermektedir.

Eğitim araçları ve tamamen teknolojik bir sunum anlayışı ile dersleri veren tecrübeli uzman kadrosu adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermektedir. Tüm paydaşları ile birlikte çevresinin en çok tercih edilen sürücü kursu olma özelliği taşıyan, Sılam Sürücü Kursu kalite standartları ve kadrosu ile mutlak memnuniyet garantisi veriyor.

Vizyonumuz

Sılam Sürücü Kursumuzun vizyonu bugünden daha iyi sürücü kursu olmak ve daha iyi sürücüler yetiştirmektir. Kazaları önlemek ve kaza risklerini en aza indirirken bilinçli sürücüler yetiştirmek. Sadece ehliyet vermeye hedeflenmeden bilinçli sürücü yetiştirme odaklı eğitimler uygulayarak topluma fayda sağlayan sosyal sorumluluk projeleri ile Sılam Sürücü Kursu, hala trafikte aktif sürücülük yapan ve sürücü adaylarına daha iyi eğitim vermek için vizyon edinmiştir.

Son model araçlarımız ve alanında ileri sürüş uzmanı direksiyon eğitmenlerimizle güler yüzlü bir hizmet çerçevesinde; sürücü adaylarımızın akıcı trafikte kurallara uygun ve profesyonel şekilde araba kullanmalarını sağlamak.

Bu süre içinde son teknoloji sınıflarımızda teorik ders konularını işlemek; özellikle ilk yardım konularında uygulamalı olarak adaylarımıza nasıl davranmaları gerektiğini göstermek.

Ehliyet konusunda hem teorik olarak hem trafikte aktif haldeyken profesyonel ve kontrollü davranan adaylar yetiştirmek.

En iyi servis

Sizin için size özel hizmetlerimiz zamanla daha iyi duruma gelecektir.

En iyi zaman eğitimi

Direksiyon dersinizi işten sonra hafta içi veya hafta sonları seçebilirsiniz

Her yaşa eğitim veriyoruz

bireysel kişilerin yaşını dikkate alıyoruz.

Bireysel yaklaşım

herkese kendi zaman diliminde eğitim yaklaşımımız var.

Sakin eğitmen

Sizin için pratik eğitim veren eğitimcilerimizden memnun kalacaksınız

çift ​​pedallar

Çift pedallarla donatılmış otomobiller - avtoinstruktor her zaman sizi sigortalar.

Belge almaya hak kazanırsınız

Kurs bitirme zamanında ehliyetinizi almaya imkan bulacak bilgi ve birikimi alabilirsiniz.

En iyi sınıflarda eğitim

Donanımlı sınıflar - hepsi kurallara ve yasalara göre yapılır

Sertifikalar