karapürçek sürücü kursu

7/24 Hizmetinizdeyiz

Hakkımızda

Sılam sürücü Kursu Ankara Karapürçek te hizmet vermektedir.Sizden aldığımız güç ile milli, manevi ve kişisel değerlere saygı vizyonu ile size kaliteli hizmet vermekten onur duyarız.

Sürücü kurslarına yeni bir soluk getirmek amaçlı olarak kurulmuş olan, Sılam Sürücü Kursu gösterdiği mutlak kalite anlayışıyla yıllar içinde farkındalığını göstermiş ve tamamen kurumsal bir marka halini almıştır. Uzman eğitimci kadrosunu teknoloji ile birleştirerek gerçek anlamda güvenli sürücüler yetiştirerek Ankara geneline hızla yayılmayı hedeflemektedir. Değişen eğitim anlayışı ve sınav sistemine uygun eğitim modelini takip ederek adaylara başarılı olmaları yönünde en doğru yöntemleri sunmaktadır.

Sılam Sürücü Kursu her yıl yenilenen araç filosuyla hizmet verirken, hizmetini gelecek yıllarda Türkiye geneline yayarak daha fazla kişiye ulaşma hedefine doğru yol almaktadır. Online eğitim dokümanları ile kurs dışında tekrar ve deneme yapma olanakları da sunan Sılam Sürücü Kursu, düzenlediği promosyonlar ile adaylar arasında rekabeti öne çıkarmakta ve başarı odaklı olarak hediyeler sunmaktadır. Böylelikle de eğitim alanında ne gibi bir ayrıcalık doğurduğunu da gözler önüne sermektedir.

Eğitim araçları ve tamamen teknolojik bir sunum anlayışı ile dersleri veren tecrübeli uzman kadrosu adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermektedir. Tüm paydaşları ile birlikte çevresinin en çok tercih edilen sürücü kursu olma özelliği taşıyan, Sılam Sürücü Kursu kalite standartları ve kadrosu ile mutlak memnuniyet garantisi veriyor.

“Misyonumuz”

Son model araçlarımız ve alanında ileri sürüş uzmanı direksiyon eğitmenlerimizle güler yüzlü bir hizmet çerçevesinde; sürücü adaylarımızın akıcı trafikte kurallara uygun ve profesyonel şekilde araba kullanmalarını sağlamak.

Bu süre içinde son teknoloji sınıflarımızda teorik ders konularını işlemek; özellikle ilk yardım konularında uygulamalı olarak adaylarımıza nasıl davranmaları gerektiğini göstermek.

Ehliyet konusunda hem teorik olarak hem trafikte aktif haldeyken profesyonel ve kontrollü davranan adaylar yetiştirmek.

B Sınıfı Ehliyet Kategorisi

B Sınıfı Ehliyet Kategorisi

burada B sınıfı ehliyet hakkında bilgiler olacak

Daha Fazla Bilgi
C Sınıfı Ehliyet Kategorisi

C Sınıfı Ehliyet Kategorisi

burada C sınıfı ehliyet hakkında bilgiler olacak

Daha Fazla Bilgi
D Sınıfı Ehliyet Kategorisi

D Sınıfı Ehliyet Kategorisi

burada D sınıfı ehliyet hakkında bilgiler olacak

Daha Fazla Bilgi

Sertifikalar